VELDVOETBAL SEIZOEN 2020/2021

Seizoen stilgelegd per 12 oktober 2020 i.v.m. uitbraak 2e corona-virus golf.

Seizoen is niet uitgespeeld; geen kampioenen, promovendi en degradanten.

In juni 2021 speelden de jeugdteams nog een 4-tal weekenden in de REGIO-CUP.

Een uitzondering hierop van de O12-1 door te weinig spelers.

 

VE35+1

 

 

2e klasse I

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. 35+1

3

2

1

0

7

12

6

2

Hoofddorp s.v. 35+1

2

2

0

0

6

12

4

3

Terrasvogels 35+1

3

2

0

1

6

11

8

4

VVC fc 35+2

3

2

0

1

6

6

3

5

VVC fc 35+1

4

1

2

1

5

11

12

6

United sv/DAVO 35+1

2

1

1

0

4

3

1

7

Overbos sv. 35+1

2

1

1

0

4

2

1

8

RCH 35+1

4

1

1

2

4

7

6

9

Bloemendaal 35+1

2

0

1

1

1

5

9

10

VEW 35+1

3

0

1

2

1

6

12

11

Koninklijke HFC 35+1

4

0

0

4

0

4

17

 

VE35+1 (7x7)

 

 

1e klasse 19

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DEVO'58 35+1

5

5

0

0

15

14

4

2

DWS afc 35+1

3

2

0

1

6

5

7

3

OSC 35+1

5

1

0

4

3

7

11

4

Swift 35+2

5

1

0

4

3

6

10

5

Badhoevedorp sc. 35+1

0

0

0

0

0

0

0

 

VE35+2 (7x7)

 

 

1e klasse 15

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RODA '23 Rksv 35+1

4

4

0

0

12

10

0

2

RKDES 35+1

4

3

0

1

9

10

7

3

SCW 35+1

4

2

0

2

6

5

7

4

Badhoevedorp sc. 35+2

4

0

1

3

1

5

8

5

UNO vv 35+1

4

0

1

3

1

3

11

 

VE45+1

 

 

1e klasse 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Real Sranang sv. 45+1

3

3

0

0

9

18

7

2

Sporting Martinus 45+1

3

2

1

0

7

11

7

3

FC Amsterdam 45+1

2

2

0

0

6

11

0

4

GeuzenMiddenmeer 45+1

3

2

0

1

6

14

5

5

Breukelen FC 45+1

4

1

1

2

4

10

14

6

Dijk De asv 45+1

3

1

0

2

3

10

11

7

Badhoevedorp sc. 45+1

3

0

2

1

2

6

10

8

Wartburgia asv 45+1

1

0

0

1

0

0

5

9

ASV Arsenal 45+1

2

0

0

2

0

2

10

10

DCG Rksv 45+1

2

0

0

2

0

1

14

 

VE45+2

 

 

2e klasse 1

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

vv Zwanenburg 45+1

4

4

0

0

12

15

9

2

RCH 45+1

4

3

1

0

10

17

6

3

RODA '23 Rksv 45+1

3

3

0

0

9

20

7

4

SCW 45+1

4

2

0

2

6

15

11

5

IJmuiden  vv. 45+1

4

2

0

2

6

13

12

6

Koninklijke HFC 45+1

4

2

0

2

6

9

15

7

BSM sv 45+1

4

1

2

1

5

14

15

8

Haarlem-K’land f.c. 45+1

4

1

1

2

4

10

13

9

Pancratius Rksv 45+1

3

1

0

2

3

5

10

10

Koninklijke HFC 45+2

4

1

0

3

3

7

17

11

Badhoevedorp sc. 45+2

4

0

1

3

1

8

12

12

FC Aalsmeer 45+1

4

0

1

3

1

7

13

 

JO17-3

 

Afbeelding met gras, veld, persoon, voetbal

Automatisch gegenereerde beschrijving

 

V.l.n.r.: Coach Ronald de Jong, Jordy Kuhlman, trainer Taeke Boersma, Kerem Tulbur, Tycho El Sayed, Mitchel van Boven, Martin de Jong,

Stijn Wegter, Tim Gooyer, Faas Elstgeest, Amir Dlimi, Adam Dlimi, coach Maarten Dekker. 

 

 

 

REGIO CUP GROEP 4 10

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

BZC’13 JO17-1

3

3

0

0

9

14

5

2

FC Breukelen JO17-2

2

2

0

0

6

18

1

3

CSW JO17-3

4

2

0

2

6

9

15

4

Amstelveen/H. JO17-2

4

2

0

2

6

10

18

5

Muiderberg JO17-1

4

1

0

3

3

11

15

6

ST Pancr/B’dorp JO17-3

3

0

0

3

0

7

15

 

 

4e klasse 05

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sp. Krommenie JO17-3

4

4

0

0

12

36

3

2

VSV JO17-1

4

3

0

1

9

30

11

3

DEM JO17-3

4

3

0

1

9

18

8

4

ZCFC JO17-2

3

2

1

0

7

12

5

5

Hillegom sv JO17-3

3

2

0

1

6

10

3

6

ODIN’59 JO17-3

2

0

1

1

1

4

6

7

Kwadijk JO17-1

2

0

0

2

0

3

15

8

SVA JO17-4

2

0

0

2

0

2

23

9

ST Pancr/B’dorp JO17-3

3

0

0

3

0

2

18

10

HBC JO17-3

3

0

0

3

0

2

27

 

Team heeft geen beker gespeeld.

 

JO15-1

 

Afbeelding met persoon, gras, groep, voetbal

Automatisch gegenereerde beschrijving

 

Staande v.l.n.r.: Oran Bros, Andres de la Vara, Jaino Regter, Luca Franken, Vince Franken, Melis Matti, Justin Weel, Julian Gonzalez.

Zittend v.l.n.r.: Rick van der Kort, Vin Troost, Rocky Smit, Bauke Koot en Fabio Regenboog.

 

 

REGIO CUP GROEP 1 06

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

K.HFC JO15-1

4

3

0

1

9

19

11

2

ST Pancr/B'dorp JO15-1

4

2

0

2

6

13

12

3

HBC JO15-1

4

2

0

2

6

9

12

4

Alliance’22 JO15-1

4

1

0

3

3

8

14

 

 

Hoofdklasse B

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ST Pancr/B'dorp JO15-1

4

3

1

0

10

20

8

2

Velsen JO15-1

4

3

0

1

9

22

7

3

ODIN'59 JO15-1

4

3

0

1

9

15

12

4

Onze Gezellen JO15-1

3

2

1

0

7

14

2

5

ADO'20 JO15-1

2

2

0

0

6

9

2

6

HBC JO15-1

4

2

0

2

6

9

10

7

Overbos sv JO15-1

4

1

0

3

3

8

15

8

DEM JO15-2

4

1

0

3

3

6

21

9

Sp. Krommenie JO15-1

2

0

1

1

1

2

3

10

Alliance'22 JO15-1

2

0

1

1

1

1

3

11

Olympia Haarlem JO15-1

2

0

0

2

0

1

17

12

Haarlem K'land HJO15-1

3

0

0

3

0

9

16

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Hoofddorp sv JO15-1

3

3

0

0

9

26

1

2

ST Pancr/B'dorp JO15-1

3

2

0

1

6

16

7

3

Alliance'22 JO15-1

3

1

0

2

3

4

20

4

VV Alkmaar Mo16-1

3

0

0

3

0

2

20

 

 

JO14-1

 

 

REGIO CUP GROEP 2 06

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sloterdijk JO14-1

4

4

0

0

12

20

7

2

Badhoevedorp sc. JO14-1

2

1

0

1

3

7

11

3

Buitenveldert MO14-1

3

1

0

2

3

9

9

4

AFC MO14-1

3

0

0

3

0

5

14

 

 

2e klasse 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenveldert sc. MO14-1

4

4

0

0

12

18

3

2

Onze Gezellen JO14-2

4

4

0

0

12

18

3

3

OFC JO14-1

3

2

0

1

6

10

4

4

IJmuiden  vv. JO14-1

3

2

0

1

6

10

10

5

DSOV JO14-1

4

2

0

2

6

14

11

6

Badhoevedorp sc. JO14-1

4

2

0

2

6

17

15

7

DSS JO14-2

3

1

1

1

4

5

5

8

AGB JO14-1

3

1

1

1

4

4

5

9

Hoofddorp s.v. JO14-3

4

1

0

3

3

8

13

10

DIOS sv. JO14-2

4

1

0

3

3

11

24

11

Sloterdijk avv. JO14-1

3

0

0

3

0

5

13

12

Terrasvogels JO14-1

3

0

0

3

0

3

17

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

FC Aalsmeer JO14-2

3

3

0

0

9

14

5

2

Breukelen FC JO14-1

3

1

1

1

4

7

7

3

Ouderkerk sv. JO14-1

3

1

1

1

4

8

9

4

Badhoevedorp sc. JO14-1

3

0

0

3

0

8

16

 

JO13-1

 

Afbeelding met gras, persoon, voetbal, buiten

Automatisch gegenereerde beschrijving

 

Staande v.l.n.r.: Trainer Eyram Asamany, Vince Honig, Stach Roolker, Adam Tesudale, Marijn de Ruijter, Zack Elmers, Nadim Aaddi, Brian Swart, Jordy Verbeek en Waseem ?

Geknield v.l.n.r.: Noah Sercan, Nasrallah Morabit, Reinout Rietkerk, Levi Ozinga, Dimairo Asamany, Xiano Nieraeth, Yigit Erza en trainer/coach Wesley Nieraeth.

 

 

 

REGIO CUP GROEP 2 07

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. JO13-1

4

4

0

0

12

31

8

2

DCG JO13-4

3

2

0

1

6

10

8

3

ZSGOWMS JO13-1

3

1

0

2

3

8

12

4

Overbos JO13-2

3

1

0

2

3

5

18

5

K.HFC JO13-4

3

0

0

3

0

5

13

 

 

2e klasse 5

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Pancratius Rksv JO13-3

4

4

0

0

12

32

2

2

KDO sv JO13-1

4

4

0

0

12

31

1

3

Buitenveldert sc. JO13-4

4

2

1

1

7

14

7

4

Badhoevedorp sc. JO13-1

4

2

1

1

7

16

12

5

Sporting Martinus JO13-4

4

2

0

2

6

14

16

6

Swift JO13-3

3

1

1

1

4

5

12

7

Koninklijke HFC JO13-5

2

1

0

1

3

10

3

8

Amstelveen/H’raad JO13-2

3

1

0

2

3

4

21

9

DSOV JO13-1

1

0

1

0

1

2

2

10

ASV Arsenal JO13-2

3

0

1

2

1

2

15

11

DCG Rksv JO13-4

4

0

1

3

1

4

21

12

ZSGOWMS JO13-1

4

0

0

4

0

3

25

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. JO13-1

3

3

0

0

9

24

4

2

RODA'23 Rksv JO13-2

3

2

0

1

6

16

11

3

DSOV JO13-1

3

1

0

2

3

6

14

4

VVC fc JO13-2

3

0

0

3

0

2

19

 

JO13-2

 

 

REGIO CUP GROEP 4 122

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

fc Aalsmeer JO13-5

4

4

0

0

12

21

4

2

NFC JO13-2

4

2

0

2

6

16

8

3

Roda’23 JO13-5

4

2

0

2

6

10

13

4

Badhoevedorp sc. JO13-2

4

0

0

4

0

3

25

 

 

4e klasse 110

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Amstelveen/H’raad JO13-3

4

4

0

0

12

34

2

2

KDO sv JO13-2

4

4

0

0

12

24

3

3

NFC JO13-2

4

3

0

1

9

17

7

4

Hertha JO13-2

4

3

0

1

9

11

12

5

Pancratius Rksv JO13-6

4

2

1

1

7

14

6

6

RODA '23 Rksv JO13-4

4

2

1

1

7

16

13

7

Legmeervogels JO13-3

4

2

0

2

6

17

16

8

Argon JO13-3

4

1

1

2

4

12

13

9

FC Aalsmeer JO13-4

4

0

2

2

2

3

10

10

Badhoevedorp sc. JO13-2

4

0

1

3

1

2

29

11

ZSGOWMS JO13-2

4

0

0

4

0

5

21

12

Sporting Martinus JO13-7

4

0

0

4

0

4

27

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Pancratius Rksv JO13-4

2

2

0

0

6

19

3

2

Hoofddorp JO13-6

2

1

0

1

3

6

14

3

Badhoevedorp sc. JO13-2

2

0

0

2

3

4

12

 

JO12-1

 

 

4e klasse 124

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Pancratius Rksv JO12-6