image002.gif

 

Sport Combinatie BADHOEVEDORP OPGERICHT 1 JULI 1931

 

ORGANISATIE VERENIGING

 

 

http://www.stichtingmos.nl/style/organisatie.jpg

 

Bestuur:

 

 Dagelijks Bestuur:

 

 Voorzitter:

 Erik Boland

 T: 06 46408936

 E: eboland@hotmail.com

Secretaris (ook zaalvoetbal):

Peter Eikelenboom

T: 023 5551718

E: p.eikelenboom@scbdorp.nl

Penningmeester:

Ed Noorlander

T: 020 4492839

E: scbdorp@nooracc.nl

 Overige leden:

 

 Veldvoetbal senioren/veteranen:

 Johrit Schellingerhout

 T: 06 30367987

 E: johrit.schellingerhout@hotmail.com

Veldvoetbal jeugd:

Erwin Evers

T: 020 6108944

E: erwinevers@hotmail.com

 

Honk- & Softbal:

Lukas Rammeloo

T: 06 22960884

E: l.rammeloo@ziggo.nl

 

Sportafdelingen:

KNVB Wedstrijdsecr.

Peter Eikelenboom

023 5551718

p.eikelenboom@scbdorp.nl

Wedstrijdsecr. Zat. Sen.

Ruud Bloemer

023 5630568

ruudyvonneb@gmail.com

Wedstrijdsecr. Zon. Sen.

Ruud Smit

06 55788050

ruud.smit@nl.verizon.com

Wedstrijdsecr. Jeugd

Johrit Schellingerhout

06 30367987

johrit.schellingerhout@hotmail.com

Wedstrijdsecr. Zaalvoetbal

Peter Eikelenboom

023 5551718

p.eikelenboom@scbdorp.nl

Voorzitter HS afdeling

Lukas Rammeloo

06 22960884

l.rammeloo@ziggo.nl

Wedstrijdsecr. HS senioren

Gerry van den Heuvel

06 44253172

o.vdheuvel@quicknet.nl  (023-5617627)

Wedstrijdsecr. HS jeugd

Nathaly Vonk/v.d. Akker

06 21515094

hsjeugd@scbdorp.nl

 

 

 

 

Overige contacten:

 

 

 

Ledenadministratie

Peter Eikelenboom

023 5551718

p.eikelenboom@scbdorp.nl

Kantinecommissie

Paul Tumminaro

06 21515094

info@todayservice.nl

Evenementen

Paul Tumminaro

06 21515094

info@todayservice.nl

Sponsoring

Johrit Schellingerhout

06 30367987

sponsoring@scbdorp.nl

Website

Peter Eikelenboom

023 5551718

p.eikelenboom@scbdorp.nl