image002.gif

 

Sport Combinatie BADHOEVEDORP CLUBHISTORIE

 

 

 

 

http://kinderenwebhotel.be.previewmysite.com/WO_tijd/images/BD05101_.gif

DE RIDDERORDE VAN

s.c. BADHOEVEDORP

http://kinderenwebhotel.be.previewmysite.com/WO_tijd/images/BD05101_.gif

 

 

Erevoorzitter

 

 

Erelid

 

 

Gouden Speld club

 

 

vervolg Gouden Speld club

1938

A. Onkenhout (†)

 

????

A. Krijgsman (†)

 

????

A. Krijgsman (†)

 

2007

P.A. Eikelenboom

1958

N. Ronday (†)

 

1971

J. van Randeraat (†)

 

????

H. Jongevos (†)

 

2009

Jeugdcommissie H&S *

1999

J.J. Schellingerhout

 

1971

D. Schouten (†)

 

1973

J. Veldt

 

2010

G. van den Heuvel

 

 

 

1971

A. van der Horst (†)

 

1974

M. Lugtenburg (†)

 

2010

O. van den Heuvel

 

Gouden Speld KNVB

 

1989

N. den Rooyen (†)

 

1976

F. Roemers

 

2014

H. Schelling

2007

P.A. Eikelenboom

 

1993

J. van Tuin (†)

 

1977

Jeugdcommissie *

 

2015

Jeugdcomm. voetbal *

 

 

 

1994

W. Schouten (†)

 

1978

Honk- & Softbalcomm. *

 

 

 

 

Zilveren Speld KNVB

 

1994

A. van Ooyen (†)

 

1979

Damesvoetbalcomm. *

 

 

 

1985

D. Schouten (†)

 

1996

P. Regeer (†)

 

1980

D. Schouten (†)

 

 

 

1993

J. van Tuin (†)

 

2004

A. Lagendijk

 

1981

Mw. L. Duijster (†)

 

 

 

1996

P.A. Eikelenboom

 

2007

P.A. Eikelenboom

 

1982

Mw. A. Brόneman (†)

 

 

 

1996

P. Regeer (†)

 

2010

Oetse van den Heuvel

 

1986

J. van Tuin (†)

 

 

 

1996

A. Lagendijk

 

2010

Gerry van den Heuvel

 

1989

N. den Rooyen (†)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1993

J. van Tuin (†)

 

 

 

 

Erepenning KNBSB

 

 

 

 

1994

W. Schouten (†)

 

 

 

2006

G. van den Heuvel

 

 

 

 

1994

A. van Ooyen (†)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1996

P. Regeer (†)

 

 

 

 

Koninklijke onderscheiding

 

 

Speler van het jaar

 

1999

J.J. Schellingerhout

 

 

 

1996

D. Schouten (†)

 

1994

F. van Willigenburg

 

2004

A. Lagendijk

 

 

 

 

 

Lid van Verdienste

 

 

vervolg Lid van Verdienste

 

 

vervolg Lid van Verdienste

 

 

vervolg Lid van Verdienste

????

H. Jongevos (†)

 

1962

Mw. C. van Randeraat (†)

 

1971

P. Regeer (†)

 

1996

J.J. Schellingerhout

????

Th. Kroezen (†)

 

1962

D. Schouten (†)

 

1971

N. den Rooyen (†)

 

2005

L. Vonk

????

H. van Overeem (†)

 

1963

H.W. van Bommel (†)

 

1971

J.J. Veldt

 

2008

G. Eveleens

1948

Joh. Herfst (†)

 

1963

J. Jongkind (†)

 

1974

Mw. D. den Rooyen (†)

 

2009

H. Krijgsman

1948

H. van der Velden

 

1963

J. Mulder sr. (†)

 

1978

Th. den Hartog (†)

 

2014

E. Noorlander

1949

C. van Millingen (†)

 

1963

J. van Randeraat (†)

 

1986

J. van Tuin (†)

 

2016

R. Bloemer

1951

A. Krijgsman (†)

 

1965

A. van der Horst (†)

 

1991

P.A. Eikelenboom

 

 

 

1960

J.M.J. Oudejans (†)

 

1966

Mw. L. Duijster (†)

 

1991

Mw. G. van den Heuvel

 

 

 

1960

N. Ronday (†)

 

1967

J. Duijster sr. (†)

 

1991

N. van Til (†)

 

 

 

1960

J.W. Santifort (†)

 

1967

Th. Eikelenboom (†)

 

1994

Mw. M. Lugtenburg (†)

 

 

 

1960

J.J. Spierdijk (†)

 

1969

J. Pastijn sr. (†)

 

1994

P. Lugtenburg (†)

 

 

 

1961

P.J. Twigt

 

1971

Mw. A.Bruneman (†)

 

1994

Mw. G. Pieterse

 

 

 

1962

A. Huizinga (†)

 

1971

M. Bruneman (†)

 

1996

O. van den Heuvel

 

 

 

1962

Mw. Kreike (†)

 

1971

A.W. van Ooyen (†)

 

1996

A. Lagendijk

 

 

 

 

 

Zilveren Ploeg

 

 

vervolg Zilveren Ploeg

 

 

vervolg Zilveren Ploeg

 

 

De Halve Eeuw Ploeg

1985

M. Lugtenburg (†)

 

1993

P. Lagendijk

 

2008

K. van Schoorl

 

2011

L. van Leeuwen

1986

C. Bruynestein

 

1993

J. Venema

 

2009

P. Nuijten

 

2011

C. Slinger

1986

J. van Dijk

 

1994

B. Boezel

 

2009

M. van den Berg

 

2011

L. Kreeft

1986

R. Floor

 

1994

R. Lagendijk

 

2009

P. van Seumeren

 

2012

P. de Koter

1986

P. de Koter

 

1994

E. Noorlander

 

2010

T. Puttenaar

 

2012

H. Krijgsman

1986

L. Kreeft

 

1994

N.W. Tijssen

 

2010

S. Slinger

 

2013

C. Sneekes

1986

A. Lagendijk

 

1995

F. Kreike

 

2010

F. Ruiter

 

2013

R. Bloemer

1986

M. van der Mey

 

1995

J. Bastiaansen

 

2010

A. Brocken

 

2015

P.A. Eikelenboom

1986

J. Steenman

 

1996

F.J. Hilgen

 

2011

J. Vaerewijck

 

2015

J.J. Schellingerhout

1986

J. Weerts

 

1996

P.J. Volmer

 

2012

P. Engels

 

2015

P. de Vries

1986

J. Wierda

 

1997

R. Adriaanse

 

2013

L. Vonk

 

2016

J. Noλ

1991

R. Bloemer

 

1998

R. Hulsman

 

2013

M. Tappel

 

 

 

1991

T. Burgersdijk

 

1999

M. Balk

 

2013

P. Staal

 

 

 

1991

G. van Dam

 

2000

M. de Jong

 

2013

G. van der Veldt

 

 

 

1991

J. Duijster jr. (†)

 

2000

M. van Schoorl

 

2014

M. Vonk-Wessels

 

 

 

1991

C.H. Eikelenboom (†)

 

2001

P.J. Klaver

 

2014

R. Rijkeboer

 

 

 

1991

G. Eveleens

 

2001

T. Volmer

 

2015

M. Wegman

 

 

 

1991

A. de Haan

 

2002

R. van den Heuvel

 

2015

N. Bleijswijk

 

 

 

1991

H. Krijgsman

 

2002

R. Gerritsen

 

2015

H. Schelling

 

 

 

1991

J. Lagendijk

 

2003

A.C. Bruggeman

 

2016

H. Mul

 

 

 

1991

J. Noλ

 

2003

G. Kolenbrander (†)

 

2016

C. Salentijn

 

 

 

1991

P. Lugtenburg (†)

 

2003

Th. Kelder

 

2017

I. Kuijper

 

 

 

1991

S. van der Oord sr. (†)

 

2003

D. van Schoorl jr.

 

2017

E. Boland

 

 

 

1991

N. van Randeraat

 

2003

M. Slinger

 

2017

D. Slinger

 

 

 

1991

F. van de Reyden

 

2004

R. Smit

 

2017

A. Vonk

 

 

 

1991

H. van de Roest

 

2004

F. van Willigenburg

 

 

 

 

 

1991

J.J. Schellingerhout

 

2005

D. de Vries

 

 

 

 

 

1991

W. Schouten (†)

 

2005

J. Hoeksema

 

 

 

 

 

1991

C. Slinger

 

2005

D. Hoogvliet

 

 

 

 

 

1991

J. Slinger

 

2006

J. Abels

 

 

 

 

 

1991

C. Sneekes

 

2006

B. Groenewoud

 

 

 

 

 

 

1991

J. Spierdijk

 

2007

M. Kroes

 

 

 

 

 

 

1991

M. Tijssen (†)

 

2007

K. Visser

 

 

 

 

 

 

1991

P. de Vries

 

2008

M. Achterstraat

 

 

 

 

 

 

1992

J. van Mechelen

 

2008

M. Wiedijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanaf 1989 krijgen de benoemde ereleden standaard “de Gouden Speld” uitgereikt.

 

 † betrokkene overleden

 

 * de samenstelling van de benoemde commissie was als volgt:

1977 Jeugdcommissie:

D. van Schoorl (†), Th. den Hartog (†), N. den Rooyen (†), N. Tijssen, P.A. Eikelenboom, C.H. Eikelenboom (†) en J.H. Stockhorst (†)

 

1978 Honk- & Softbalcommissie:

G. v.d. Heuvel, E. Noorlander, M. Lugtenburg (†) en P. Lugtenburg (†).

 

1979 Damesvoetbalcommissie:

J. Blok, S. Blok, I. Wierda en S. Wierda (†).

 

2009 Jeugdcommissie Honk- & Softbal:

E. Boland, M. Laarman, A. Slinger, M. Straathof en P. Nuijten.

 

2015 Jeugdcommissie Voetbal:

E. Evers, J. Schellingerhout, R. Smit, T. Boersma en R. Raghoenath.