VELDVOETBAL SEIZOEN 2015/2016

 

VETERANEN 1 (1e klasse D – 35+)

 

 

Staand vlnr: Bennie Mulder, Mark Balk, Guido van Til, Guido Monnik, Erwin Evers, Martin Wiedijk, Lucas Lauritsen, Peter Volmer, Bas Klaassen.

Gehurkt vlnr: Michel Alsemgeest, Dirk Hoogvliet, Patrick van Rossum, Kilsoo Visser, Michael Slinger, Frits Roosingh, sponsor Frank van Kemenade en zoon.

 

 

 

 

35+ competitie

Doelpunten

 

Afdeling 1e klasse D

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenveldert 35+1

22

17

1

4

52

100

43

2

Badhoevedorp 35+1

22

15

4

3

49

75

34

3

HBC 35+1

22

12

4

6

40

62

47

4

Sporting Martinus 35+1

22

10

6

6

36

67

43

5

SCW 35+1

22

10

5

7

35

62

52

6

VVC 35+1

22

9

4

9

31

62

77

7

VVC 35+2

22

7

6

9

27

56

64

8

RODA 23 35+1

22

8

3

11

27

48

59

9

Pancratius 35+1

22

9

0

13

27

52

78

10

AFC 35+2

22

7

3

12

24

53

57

11

Arsenal ASV 35+1

22

5

1

16

16

43

86

12

Amstelveen 35+1

22

3

3

16

12

41

81

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZSGOWMS 35+1

3

3

0

0

9

13

3

2

Badhoevedorp 35+1

3

2

0

1

6

10

4

3

AGB 35+2

3

1

0

2

3

5

7

4

Parkstad sv 45+2

3

0

0

3

0

2

16

 

 

beker

Doelpunten

 

eerste ronde (ingeloot)

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

VVC 35+2         w.n.s.

1

0

1

0

1

5

5

2

Badhoevedorp 35+1

1

0

1

0

1

5

5

 

VETERANEN 2 (1e klasse I – 35+)

 

 

Staande v.l.n.r.: Peter van Nieuwburg, Rene Lagendijk, Martin Pauwels, Alex Cuperus, Cor Salentijn, Danny Brugman,

Timo Buurman, Michel Besselink en speler/sponsor Johan Riensema.

Geknield v.l.n.r.: Martin Jalving, Martin van Looij, Mark Achterstraat, Henk Mul, Sander Blok en Sjaak Braakman.

 

image002.jpg

 

 

35+ competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

Straf
punten

 

Afdeling 1e klasse I

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

United/DAVO 35+1

21

21

0

0

62

123

39

1

2

RCZ 35+1

20

19

0

1

57

105

19

0

3

Zandvoort 35+2

22

15

0

7

45

87

52

0

4

Bloemendaal 35+1

22

13

1

8

40

70

70

0

5

IJmuiden 35+1

22

11

2

9

35

78

58

0

6

Jong Hercules 35+1

22

10

1

11

31

64

63

0

7

Eendracht'82 35+1

21

9

1

11

28

61

76

0

8

RCH 35+1

22

8

1

13

25

53

68

0

9

EDO hfc 35+1

22

5

2

15

17

51

97

0

10

Schoten 35+1

22

4

3

15

15

51

105

0

11

Haarlem-K’land 35+1

22

4

2

16

13

51

91

1

12

Badhoevedorp 35+2

22

3

3

16

12

55

111

0

 

VETERANEN 3 (1e klasse E – 45+)

 

 

staande v.l.n.r.: Niels Kruithof, Peter Dekker, Michel van Leeuwen, Rene Thonhauser, Mike Thoonsen, Sikko Riedstra, Ruud Bloemer en Piet de Vries.

gehurkt v.l.n.r.: Jan Imanse, Ramon Rijkeboer, Rob Bijleveld, Rene Scheepmaker, Erik Bregman, Herman Krijgsman en Martin Kroes.

 

 

 

45+ competitie

Doelpunten

 

Afdeling 1e klasse E

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RCH 45+1

26

21

4

1

67

85

21

2

HBC 45+1

24

17

4

3

55

82

41

3

Hoofddorp s.v. 45+1

26

14

6

6

48

83

46

4

Wherevogels De 45+1

24

13

4

7

43

90

45

5

Badhoevedorp 45+1

25

13

3

9

42

81

70

6

Haarlem-K’land 45+1

26

12

6

8

42

80

63

7

Overbos 45+1

26

11

5

10

38

76

67

8

Sporting Martinus 45+1

26

10

5

11

35

70

80

9

Kon. HFC 45+2

26

10

4

12

34

48

70

10

EDO hfc 45+1

25

8

4

13

28

82

91

11

Olympia Haarlem 45+1

25

9

1

15

28

49

72

12

RODA 23 45+1

26

7

3

16

24

58

97

13

Bloemendaal 45+1

26

4

3

19

15

31

93

14

Kon. HFC 45+1

25

3

0

22

9

44

103

 

B-1 JUNIOREN MEISJES

 

 

staande v.l.n.r.:  Erwin Evers (jeugdvoorzitter), Britney Hilgen, Amber Sewgobind, Sam Schellingerhout, Zenna van der Ploeg,

Anouk Huijbrechtse, Gabrilelle Breij, Milko van der Ploeg (trainer/coach), Erik Boland (clubvoorzitter).

geknield v.l.n.r.: Eefje Meijboom, Mayre Aarsen, Jill Onsia, Lois Jager, Elisa Top, Jaimy Nak, Cynthia Willemsen, Beau van Willigen.

Op de foto ontbreken Romy Kulkens, Kelsey Akkerman en Hannah Verheijden.

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

2e klasse 09

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Pancratius MB1

10

10

0

0

30

53

6

2

SCW MB1

12

5

2

5

17

39

42

3

Meteoor MB1

9

5

1

3

16

27

23

4

Badhoevedorp MB1

9

4

1

4

13

34

25

5

Tos Actief MB1

11

4

0

7

12

31

40

6

Hoofddorp s.v. MB1

11

3

1

7

10

11

40

7

DSS MB3

12

3

1

8

10

21

40

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

2e klasse H

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RKDES MB1

10

10

0

0

30

116

4

2

Badhoevedorp MB1

10

9

0

1

27

82

18

3

Tos Actief MB2

10

6

1

3

19

48

25

4

NFC MB1

10

6

1

3

19

24

39

5

Legmeervogels MB2

10

6

0

4

18

39

18

6

KDO MB1

10

4

0

6

12

14

33

7

Kon. HFC MB2

10

3

1

6

10

14

52

8

Hoofddorp s.v. MB2

10

3

0

7

9

11

40

9

FC Aalsmeer MB2

10

3

0

7

9

16

47

10

Amstelveen MB1

10

2

0

8

6

17

51

11

Buitenveldert MB4

10

1

1

8

4

11

65

 

 

beker

Doelpunten

 

poule fase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MB1

3

2

0

1

6

22

4

2

DSS MB3

3

2

0

1

6

11

7

3

DEM MB1

3

2

0

1

6

14

12

4

FC Uitgeest MB3

3

0

0

3

0

3

27

 

 

beker

Doelpunten

 

poule fase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Ouderkerk MB1

1

1

0

0

3

6

0

2

Badhoevedorp MB1

1

0

0

1

0

0

6

 

D-1 PUPILLEN

 

 

v.l.n.r.: Olivier Lowie, Neo Arrindell, coach Paul Levels, Carlos Grannetia, Jaafar Bouhbouh, Yannic Levels, Michiel Zandhuis, Xavio Stuger,

Daniel Breij, Makenson Jansen, Jaycey Gerritse, Mees Wilcke, Pratham Raghoenath, trainer/coach Roy Schuuring en trainer/coach Roy Raghoenath

 

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 214

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Arsenal ASV D1

10

6

3

1

21

29

10

2

Pancratius D2

10

6

1

3

19

31

17

3

ZSGOWMS D2

10

5

3

2

18

26

18

4

Badhoevedorp D1

10

4

0

6

12

15

23

5

SDZ D2

10

3

1

6

10

17

27

6

Swift D2

10

1

2

7

5

15

38

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 211

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

FC Aalsmeer D2

10

10

0

0

30

44

12

2

Blauw-Wit Beursb. D1

10

8

1

1

25

47

9

3

RODA 23 D3

10

6

2

2

20

35

21

4

Pancratius D2

10

5

2

3

17

29

14

5

Badhoevedorp D1

10

5

2

3

17

34

28

6

ZSGOWMS D3

10

5

0

5

15

43

27

7

Sporting Martinus D2

10

4

1

5

13

28

22

8

Swift D3

10

3

0

7

9

31

33

9

Arsenal ASV D2

10

3

0

7

9

16

51

10

VVA/Spartaan D3

10

2

0

8

6

25

34

11

Sloterdijk D2

10

0

0

10

0

2

83

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D1

2

2

0

0

6

5

1

2

Pancratius 1

2

1

0

1

3

3

2

3

Nieuw Sloten sv D1

2

0

0

2

0

2

7

 

D-2 PUPILLEN

 

 

Bovenste rij v.l.n.r.: Erencan Yildirim, Harsh Mishra, Ian Bonink, Mitch Stötefalk, Fons Bonink, Hugo Perlee, Laurens van Aalderen,

Domani van Rooijen, James Arrindell, Jitse Arrindell (coach).
Onderste rij v.l.n.r.:
Ruben Westerweel, Andy van der Felz, Jordi Kuhlman, Teoman Demirel, Sachin Ayyar, Jessica van der Valk.

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 536

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Meteoor D3

10

7

1

2

22

41

25

2

Badhoevedorp D2

10

6

0

4

18

47

27

3

Abcoude D5

10

6

0

4

18

46

37

4

GeuzenM'meer D4

10

4

1

5

13

31

35

5

Vlug en Vaardig D2

10

3

0

7

9

30

38

6

CTO 70 D4

10

3

0

7

9

31

64

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 516

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

SDZ D6

11

11

0

0

33

60

13

2

Kon. HFC D8

11

9

1

1

28

68

16

3

Sporting Martinus D5

11

8

1

2

25

58

14

4

AFC D8

11

8

0

3

24

64

20

5

Portugal Adam FC D1

11

7

1

3

22

47

28

6

Nieuw Sloten sv D4

11

6

1

4

19

37

23

7

SDW D4

11

4

0

7

12

48

41

8

ZSGOWMS D5

11

4

0

7

12

34

43

9

Badhoevedorp D2

11

3

0

8

9

45

60

10

Vlug en Vaardig D2

11

2

0

9

6

18

81

11

Sloterdijk D3

11

2

0

9

6

9

73

12

Buitenveldert D7

11

0

0

11

0

4

80

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Overbos D3

3

3

0

0

9

36

7

2

Pancratius D4

3

2

0

1

6

31

7

3

Badhoevedorp D2

3

1

0

2

3

6

23

4

RODA 23 D8

3

0

0

3

0

2

38

 

O12 PUPILLEN / D3 PUPILLEN (in voorjaarsreeks)

 

KAMPIOEN VOORJAARSREEKS

 

Bovenste rij v.l.n.r.: coach Martin Merkelbag, Liam Langereis, coach Frans Langereis, Tycho Merkelbag, Fili[ Kuilman,

Quentin Gerritsen, coach Bart Smit, Davey Wilmans en Martijn Sijmons.

Onderste rij v.l.n.r.: Benjamin Pipper, Tim Gooijer, Stan Goossens, Martijn de Jong, Lucas Dekker, Mick Schenk en Onno Smit.  

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 539

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D3

10

10

0

0

30

92

9

2

Zandvoort D3

10

6

1

3

19

31

30

3

Olympia Haarlem D5

10

5

1

4

16

26

25

4

VVH Velserbroek D2

10

4

2

4

14

13

27

5

Kon. HFC D10

10

2

1

7

7

17

52

6

DSS D11

10

0

1

9

1

17

53

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 7 O12

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

WSV 30 1

11

9

2

0

29

63

10

2

Schagen/SRC O12-1

11

9

2

0

29

50

3

3

UNO vv 1

11

7

2

2

23

34

15

4

DSOV 1

11

7

0

4

21

38

19

5

Volendam (rkav) 2

11

6

1

4

19

25

12

6

RKDES 1

11

5

1

5

16

29

35

7

Buitenboys 2

10

4

1

5

13

35

47

8

Sporting Krommenie 2

11

3

0

8

9

28

43

9

Fortuna Wormerv. 2

11

2

2

7

8

26

45

10

DSS 2

11

2

2

7

8

14

56

11

Vrone 1

11

2

1

8

7

22

40

12

Badhoevedorp O12-1

10

1

2

7

5

9

48

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZSGOWMS D4

3

3

0

0

9

28

4

2

Badhoevedorp O12 1

3

2

0

1

6

10

14

3

SDOB D3

3

1

0

2

3

9

10

4

Zwanenburg D4

3

0

0

3

0

2

21

 

E-1 PUPILLEN

 

KAMPIOEN HOOFDKLASSE 9x9 FASE 3

 

staand v.l.n.r.: trainer/coach Danny Smit, Rocky Smit, Mike Ketel, Sebastiaan Heisen, trainer/coach Hans Bros, Wolf van der Meer,

Senna de Nobrega, Oran Bros en trainer/coach Wouter Vriens            

gehurkt v.l.n.r.: Robin van der Wilt, Alex van Oostrom, Julian Beun, Noah Bouhbouh, Otto de Rooij en Lars Vogels.

 

 

staande v.l.n.r.: Wouter Vriens (trainer/coach), Oran Bros, Senna de Nobrega, Danny Smit (trainer/coach), Robin van der Wilt,

Rocky Smit en Hans Bros (trainer/coach).

geknield v.l.n.r: Noah Bouhbouh, Lars Vogels, Yannick ??, Julian Beun, Alex van Oostrom en Otto de Rooij.

 

 

E9 fase 1

Doelpunten

 

Afdeling hoofdklas 16

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZSGOWMS E1

4

4

0

0

12

20

2

2

Tos Actief E1

5

4

0

1

12

25

9

3

FC Aalsmeer E1

4

3

0

1

9

10

11

4

Badhoevedorp E1

4

1

0

3

3

4

13

5

SCW E1

5

1

0

4

3

6

19

6

Fortius E2

4

0

0

4

0

5

16

 

 

E9 fase 2

Doelpunten

 

Afdeling hoofdklas 21

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buiksloot E2

7

5

2

0

17

39

14

2

RKDES E1

7

5

1

1

16

28

13

3

SCW E1

7

4

0

3

12

26

20

4

Badhoevedorp E1

7

3

1

3

10

16

16

5

HBC E2

7

2

0

5

6

16

38

6

GeuzenM'meer E1

7

0

0

7

0

6

30

 

 

E9 fase 3

Doelpunten

 

Afdeling hoofdklas 22

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp E1

7

5

1

1

16

36

12

2

RAP E1

6

5

0

1

15

30

9

3

HBC E2

6

4

1

1

13

32

19

4

Bloemendaal E2

7

4

0

3

12

28

21

5

GeuzenM'meer E1

7

3

2

2

11

12

18

6

UNO vv E2

7

1

1

5

4

11

27

7

Legmeervogels E2

7

1

1

5

4

9

37

8

AS 80 E2

7

1

0

6

3

15

30

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DCG E1

3

3

0

0

9

49

2

2

Badhoevedorp E1

3

2

0

1

6

8

18

3

Pancratius E1

3

1

0

2

3

11

22

4

DSOV E1

3

0

0

3

0

3